Firma rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku w branży budowlanej, która jest główną dziedziną jej usług, stąd też nazwa Usługi Remontowo – Budowlane Duź Piotr. Zakres prac to kompleksowe wykończenia i remonty mieszkań, domów, zakładów przemysłowych zarówno w środku jak i na zewnątrz obiektów. Indywidualne podejście do klienta sprawia że każdy może liczyć na fachową pomoc, doradztwo i profesjonalne wykonanie. Szczegółowy opis wykonywanych prac zawarty jest w sekcji budowlanej.

Od listopada 2013 działalność została powiększona o wynajem busów i transport. Od tej pory intensywnie się rozwija i otwiera na nowe zakresy działań. Stawiając na profesjonalność również w tej dziedzinie klient może liczyć na indywidualne podejście, pomoc przy wyborze środka transportu jak i czasu realizacji usługi. Dlatego też nie ma ustalonych godzin pracy, klient może liczyć na współprace o każdej porze tak aby jak najlepiej mógł wykorzystać czas przy wynajmie samochodu. Również cena ustalana jest indywidualnie, która zależy od czasu wynajmu oraz ilości przejechanych km. Aby każdy czuł się bezpiecznie samochody są młode, dobrze wyposażone i na bieżąco serwisowane oraz posiadaja pełen zakres ubezpieczeń.

Jestem otwarty na każdą propozycje współpracy i zapraszam do kontaktu telefonicznego może będę mógł w czymś Państwu pomóc.